Kyläseuran hallitus

 

 KYLÄSEURAN HALLITUKSEN JÄSENET 2018:

 

Marja-Liisa Vainionpää, puheenjohtaja marjaliisavai@gmail.com   p. 050 380 5924

Kari Huikuri, varapuheenjohtaja kari.huikuri@ippnet.fi p. 0400 635420

Keijo Pakula, sihteeri, rahastonhoitaja ja jäsenvastaava keijo.pakula@hotmail.fi p. 040 1740094

 

Muut jäsenet:

Juhani Haveri juhani.haveri@ippnet.fi p. 044 2944540

Annukka Tiensuu  nunnukka73@gmail.com p. 045 8488476

Jukka Naumanen jukka.o.naumanen@gmail.com p. 044 974 6626

Margit Lampinen margit.lampinen@luukku.com p. 040 558 1543

Janne Virtanen  yliupari@gmail.com   p. 040 582 4707

Tero Sourala tero.sourala@gmail.com p. 050 4399767

Kyläseura on julkaissut Kevätlehden, jonka välissä on tilisiirtolomake. Sillä voi maksaa tämän vuoden jäsenmaksun. Kevätlehti on jaettu postilaatikoihin Luhalahden ja Iso-Röyhiön sekä Pääjärventien ja Sisätön tien varrelle. Lehteä on jaossa myös Autohuollossa sekä Kyläpuodissa. Lisäksi lehden saa myös toripäiviltä. 

Jäsenmaksu vuodelle 2018 on henkilöjäsen 10€, perhejäsen 15€ ja yhteisöjäsen 25€.

Jäsenmaksu maksetaan kyläseuran tilille: Luhalahden kyläseura ry FI 49 4503 1150 0008 93.

TERVETULOA MUKAAN TOIMINTAAN!